HAKKIMIZDA

1995 yılında Mehmet Ceylan tarafından kurulan Mehmet Ceylan Yapı Malzemeleri toptan, proje ve perakende alanlarında hizmet vermektedir.

Özellikle 2007 yılında altyapı, teknoloji ve hizmet kalitesine ağırlık vererek istikrarlı yatırım, büyüme azmi ve sektöre kazandırdığı yeniliklerle günümüzde kendinden çokça bahsettiren bir firma haline gelmiştir. Mehmet Ceylan Yapı Malzemeleri İzmir Bornova’da 2000m2 showroomu ve 6000m2 deposu ile müşterilerine en hızlı şekilde hizmet vermektedir.

Müşteri memnuniyetine önem veren Mehmet Ceylan Yapı Malzemeleri, ürün tedariğini ve bütün koşullarını sağlamak için şehir içindeki depolarının haricinde İzmir Kemalpaşa’da 8.000 m2 kapalı 20.000 m2’lik açık depo kurmuştur. Showroom yapılandırmasını hızla gerçekleştirirken, diğer önemli müşteri kitlesi olan tali bayi ve şantiyeler için şantiye ekibi, pazarlama ve sevk araçlarını kendi bünyesinde bulundurmaktadır.

Daima yeniliği ve hizmet kalitesini hedefleyen Mehmet Ceylan Yapı Malzemeleri, yaratıcı  tasarımları ile ürünlerini  mükemmelliğe dönüştürerek fark yaratma yolunda özverili çalışmalarına devam etmektedir.

25+

YILLIK TECRÜBE

35+

SERTİFİKA VE ÖDÜL

1000+

PROJE

80+

ÇALIŞAN

80+

CANLI TEŞHİR

MİSYONUMUZ

Kaliteli, güvenilir, müşteri odaklı ve daha hızlı hizmet.

En doğru ve hızlı hizmetle müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak. Çalışanlarımızın ve ekibimizin sahip olduğu bilgi donanımıyla sektöre katma değer yaratıp müşterimize en iyi hizmeti vermek.

VİZYONUMUZ

Seramik sektörünün en güvenilir ve tercih edilen firması olmak, kendi markamızı oluşturmak, rekabet için sektörle ilgili gerekli bütün bilgi ve donanıma sahip olmak, yeni şubelerimizle daha geniş alana yayılarak bütün bölgeye ve Türkiye’ye hizmet vermek, bu amaç doğrultusunda sürekli her geçen gün kendimizi hızla yenilemek.